×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Програму підтримки ОСББ у Львові продовжать до 2023 року – Любомир Босаневич

Бюджетна комісія Львівської міської ради розглянула та підтримала проект ухвали «Програма підтримки співвласників багатоквартирних будинків, ОСББ, що списані з балансу ЛКП, у проведенні ремонту та реконструкції майна у багатоквартирних будинках міста на 2019-20 роки».

Про це у себе на Facebook повідомив депутат Львівської міськради Любомир Босаневич. «З позитивного для львів’ян: програму буде продовжено до 2023 року, адже вона добре себе зарекомендувала. Особливо активними були ОСББ. Співфінансування дозволило зекономити кошти як і місту, так і мешканцям, яким не довелось робити ремонти за власні кошти. Місто ж на зекономлені кошти провело більшу кількість робіт», – зазначив він.

Депутат також повідомив, що на комісії підтримали його правку, яка включає у Програму пункт щодо модернізації та заміни ліфті, а також розширює дію Програми на житлово-будівельні кооперативи (ЖБК) та інші форми спів власності. «Це дасть змогу охопити більшу кількість будинків, що вибрали інший тип управління своїм майном», – каже Любомир Босаневич.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією Львівської міської ради.