×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Понад дві сотні львів'ян та мешканців області зійшли на найвищу гору Львівщини Пікуй

З нагоди 30-ї річниці підписання Декларації про державний суверенітет України на вершині піднесли прапори України, кримських татар та Європейської Солідарності.

Оскільки була сильна злива, біля підніжжя гори учасники розклали наметове містечко. Після сходження гуртом влаштували свято, співали патріотичні пісні, готували кримськотатарський плов, жовківський куліш, а також традиційну українську грибну юшку.

"В певні моменти було важче, аніж я очікував. Не щодня ж ходжу в гори. Болото, злива, 5 годин шляху туди й назад... Але ці краєвиди варті навіть більших зусиль. Ви лише гляньте, які ж прекрасні наші гори Карпати. Дух захоплює! Хоча б раз підіть на гору Пікуй. Це найвища точка нашої Львівщини. Жити тут і жодного разу не побачити цю красу та велич природи - це обмежувати самих себе. 

Дякую усім людям, які організували цей похід. З вами приємно підкорювати вершини", - розповів депутат від фракції "Європейська Солідарність" Віталій Свіщов.

Гора Пікуй розташована на межі Львівської та Закарпатської областей, її висота становить 1405 метрів.

Відео з події:

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.