×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Юрій Кужелюк: Незабаром мікрорайон «Провесінь» отримає довгоочікувану школу

Продовжується будівництво нового корпусу школи в мікрорайоні «Провесінь» на Глинянському тракті. Збудований ще за радянської влади мікрорайон із багатоповерхівок та приватного сектора мав лише корпус дитячого садочка. Тимчасово в цьому корпусі розмістили і садочок, і школу. Та нема нічого більш постійного, ніж тимчасові речі. У результаті протягом десятиліть в цьому приміщенні тіснилися садочок у половині корпусу та 9-ти річка у другій половині. Причому ця школа, чи не єдина у Львові працювала у дві зміни. Не було ні актового, ні спортивного залів. А протягом останніх років навколо масиву розгорнулося додаткова житлова забудова. Ситуація виглядала патовою. Проте все ж таки вдалося розпочати процес. Була виготовлена документація, перенесена теплотраса і нарешті розпочалося будівництво. Про це розповів депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк.

За словами депутата, найскладніше було з нульовим циклом, оскільки під час копання котловану виявили пливун. Це потягнуло коригування документації та додаткові затрати. Але будівництво продовжувалося. І ось найскладніше позаду. Такий вигляд мав нульовий цикл рівно рік тому.

b_763_429_16777215_00_images_Академія_участі_школа_1.jpg

А це майбутній тир у нульовому поверсі школи, де також має розміщатися харчоблок і службові приміщення.

b_540_959_16777215_00_images_Академія_участі_школа_2.jpg

І ось корпус рушив угору. Розпочате будівництво першого поверху.

b_778_438_16777215_00_images_Академія_участі_школа_3.jpg

Через певний час перший поверх було завершено і пішов угору другий.

b_775_436_16777215_00_images_Академія_участі_школа_4.jpg

Ще декілька місяців і триповерхова будівля майже готова, залишилося завершити покрівлю і можна приступати до утеплення фасаду і штукатурки.

b_778_438_16777215_00_images_Академія_участі_трибуна_-_школа_5.jpg

При забезпеченні фінансування загальнобудівельні роботи у цьому році будуть закінчені і з наступного можна буде приступати до внутрішніх робіт.

Юрій Кужелюк підсумовує: «Таким чином зростаючий мікрорайон матиме новий шкільний корпус з класними кімнатами актовим і спортивним залами, тиром та харчоблоком. Школа стане середньою і перейде на однозмінний режим роботи. Разом з існуючим садочком та недавно відновленим басейном вийде хороший навчальний комплекс, який вирішить освітянські проблеми у мікрорайоні», - підсумовує Юрій Кужелюк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.