×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Остап Доскіч передав сертифікат на придбання реагентів для обласного центру служби крові

Депутат Львівської міської ради від Європейської Солідарності Остап Доскіч долучився до підтримки медиків. Зокрема він профінансував придбання реактивів для проведення тестувань на COVID-19 мешканцям Львівщини.

  • До мене звернулося керівництво Львівського обласного центру служби крові щодо проблеми із реактивами для проведення тестувань. Так, матеріалів залишалося лише до завершення цього місяця, а відтак проводити наступні етапи тестувань було неможливо. Переконаний, медики зараз потребуть нашого особливого захисту. Це своїм прикладом показує 5-ий Президент України Петро Порошенко, для якого захист українських лікарів стало пріоритетом. То ж ми на своєму рівні повинні теж намагатися допомогти, - зазначив пан Доскіч.   

Нагадаємо, упродовж останнього місяця депутати різних рівнів від Європейської Солідарності відвідали практично усі медичні заклади Львова. Зокрема у Личаківському районі народний депутат України Олег Синютка та міський депутат Львова Остап Доскіч передали засоби захисту для медиків та пульсоксиметри. Трохи раніше, під час карантину потребуючі мешканці Львова отримали прордуктові набори від Фонду Порошенка. 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради