×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Анатолій Забарило привітав громаду міста-побратима Вроцлав

З нагоди Свята Вроцлава секретар Львівської міської ради Анатолій Забарило привітав Президента міста, Голову ради, депутатів Ради Міста та мешканців Вроцлава (Польща).

«Львів і Вроцлав міста-побратими. Наша співпраця триває уже роками і має позитивні напрацювання. Обмін досвідом дає свої результати, адже ми маємо багато спільних точок дотику, культурних проєктів та заходів. Традиційними є обмін делегаціями та зустрічі депутатів двох рад під час відзначення святкових дат, зокрема, Свята Вроцлава та Дня міста Львова. У Вроцлаві проживає найбільша українська громада та веде активну діяльність Центр української культури і розвитку», - підкреслив Анатолій Забарило.

«Від себе особисто та депутатів Львівської міської ради прийміть щирі побажання процвітання, миру і добробуту, а також успіхів у професійному та особистому житті для Вас особисто, депутатів Ради Міста Вроцлава та усіх вроцлавян.

Нехай Святий Ян Хреститель, покровитель Вроцлава, і надалі опікується здоров’ям та благополуччям усіх мешканців Вашого величного міста, а особливо в сьогоднішній неординарній світовій ситуації.

Незалежні від нас причини внесли корективи в наші спільні плани і ми не зможемо відзначити цьогорічне свято Вроцлава разом з Вами в форматі традиційних святкувань. Незважаючи на це, ми готові продовжувати нашу співпрацю та переводити її на новий рівень в найближчому майбутньому.

В очікуванні нашої зустрічі надсилаю вітання зі Львова».

 

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.