×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мікрорайон Кошова-Козацька. Цивілізаційний зсув

Завершується облагородження мікрорайону, що складається з вулиць Кошова, Козацька, Табірна та Яричівська. На цих вулицях повністю проведено каналізацію, якої там не було, і замінено водогін на новий. Мешканці отримали змогу підключитися до цих благ цивілізації і нарешті позбавлені постійних витоків води на вулицях.

Слід сказати, що в рамках Програми каналізування неканалізованих районів протягнутий  каналізаційний колектор вздовж верхньої частини Глинянського Тракту від залізниці до вулиці Личаківської і мешканці також можуть підключатися до каналізації. Загалом політика каналізування і заміни водогону наступна. Місто за рахунок бюджету тягне каналізаційний колектор вздовж вулиці. Мешканці отримують технічні умови, роблять проект і здійснюють самі роботи з підключення власним коштом. Аналогічна ситуація з водогоном. Місто тягне водогін, робить відводи до будинків та ставить засувки. Мешканці підключаються до засувок самостійно.

Роботи в мікрорайоні тривали майже три роки. Але тепер на вулицях зроблено дощове водовідведення і вони замощені плиткою.

Отож, якщо ще рік тому вулиця Козацька виглядала так.

 b_542_305_16777215_00_images_Академія_участі_до.jpg

 

Зараз весь мікрорайон виглядає так.

 b_556_312_16777215_00_images_Академія_участі_після.jpg

Залишилося впорядкувати лише двадцять метрів в районі залізничного переїзду. Це складніше, оскільки місто не має права вести роботи на переїзді без погодження залізниці, а це процедура не з легких.

Можна сказати що мешканці мікрорайону нарешті почали відчувати себе міськими жителями. Отож все можна зробити. Було б лише бажання і вміння.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.