×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Біля храму Івана Христителя повністю відновлюють підпірну стіну

На вул. Ужгородській завершуються роботи з відновлення підпірної стіни біля храму Івана Христителя. Як повідомив депутат ЛМР Ігор Зінкевич, на цей час в стіну вмонтовано монотонний  бетонний блок і проводиться її облицювання.

«Стіна перебувала в аварійному стані, тому було прийняте рішення в екстренному порядку її демонтувати, укріпити і повернути їй історичний вигляд. Сподіваюсь, найближчим часом ми уже завершемо роботи повністю, незважаючи на несприятливі погодні умови».

Крім цього, за словами депутата, проектом передбачено заїзд для маломобільних груп. «Храм щодня відвідує багато львів’ян, туристів, є серед них люди з інвалідністю. Вони не мають можливості піднятись по крутих сходах, тому маємо подбати про них. Я, як і більшість львів’ян, бачимо проблематику з відновленням історичних пам’яток. Є наразі багато об’єктів, які потребують реконструкції і казати, що немає грошей – трішки неправильно. Мусимо  потрохи, крок за кроком їх приводити до порядку».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.