×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Використані маски, рукавички треба централізовано збирати і утилізовувати», - Оршак

Голова екологічної комісії, депутат Львівської міської ради Ірина Оршак закликала розробити протоколи для централізованого збору та утилізації використаних індивідуальних засобів безпеки – масок, рукавичок. Також одноразового посуду з ресторанів.

За її словами, екологічний блок з урахуванням епідемічних умов має бути окремо напрацьований у програмі «Львів завтра», що наразі повністю проігноровано.

«Мене дуже збентежило, що так звана програма не передбачає екологічних заходів. Зокрема, жодним чином не вирішено питання з приводу масового використання в умовах карантину одноразового посуду закладами харчування та одноразовими масками, рукавичками мешканцями міста. Наприклад, у документі відсутні заходи та протоколи щодо утилізації медичних відходів», - зазначила Ірина Оршак сьогодні під час позачергової сесії ЛМР.

Тож вона переконана, що у Львові потрібно забезпечити централізований збір та утилізацію зазначених відходів від населення

«Завдання влади – дбати про безпеку мешканців. А вона залежить від вчасних і адекватних рішень. Карантин диктує нам нові умови і вимоги, на які треба зважати. І в час, коли у нашому місті йде загострення коронавірусної небезпеки, не може бути так, щоб вживані засоби безпеки просто валялися в урнах для сміття і на стихійних сміттєзвалищах», - резюмувала Ірина Оршак.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.