×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Юлія Хомчин: У Львові працюватимуть над моделлю міського фонду культури

Стартує проєкт із напрацювання моделі міського фонду культури на прикладі Фонду культури Львова.

Це проєкт Інституту стратегії культури й агенції PPV Knowledge Networks.  До процесу можуть долучитися зацікавлені фахівці та дієвці культури у Львові або дотичні до львівського контексту

Юлія Хомчин, депутат фракції ЛМР «Об’єднання Самопоміч» директорка ІСК:

«Процес є учасницьким і об’єднує різні сторони. Це і фахівці, представники та представниці середовища культури Львова, де ідея фонду давно має підтримку. Це і муніципальна складова — ІСК, одним із завдань якого є створення Фонду культури Львова. Незалежна консалтингова й аналітична агенція PPV Knowledge Networks забезпечує аналітику й експертизу. Плюс є підтримка на рівні держави (від УКФ) й міста. Проєкт дозволить залученим учасникам отримати важливий

досвід і новий інструмент для сфери. Сподіваюся, відповідне рішення про створення нової інституції буде підтримане депутатами міської ради, а також зацікавить інші українські міста.»

Проєкт «Можливості та механізми створення міських фондів культури» має на меті напрацювати модель муніципального фонду культури і запропонувати Львову новий інструмент розвитку для сфери культури. Пропозиція нової практики ефективного використання ресурсів у сфері культури на конкурсних засадах актуальна для України: у країні немає чинних муніципальних фондів розвитку культури, створених за ініціативи та коштом органів місцевого самоврядування.

У цьому проєкті ставиться  декілька завдань: будуть проаналізовані функціональні частини міських фондів культури і розроблена комплексна модель фонду. Результати стануть основою для появи в нашому місті нової інституції — Фонду культури Львова.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.