×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Фракція «БПП «Солідарність» у ЛМР вимагає від СБУ негайного розслідування продажу медичних масок за кордон

Українські респіратори у розпал пандемії коронавірусу продали Іспанії. Придбати захисні засоби в українських аптеках – фактично неможливо вже тиждень.

Фракція «БПП «Солідарність» у ЛМР підготувала заяву до голови Служби безпеки України Івана Баканова. Про це повідомив голова фракції «БПП «Солідарність» Петро Адамик:

«Як би ви поставились до людини, яка під час пожежі продала ваші вогнегасники сусідам, бачачи, що вже й ваш будинок палає? Ви назвали б таку людину обдарованим бізнесменом чи злочинцем?

Про що я? про медичні маски. Не можете знайти маску в аптеці? Нарешті стало зрозуміло чому. Вони за кордоном!

Початок епідемії коронавірусу. У час, коли в Нові Санжари евакуювали українців з Уханю, Україна продала маски в Іспанію. В той же час, я нагадаю, ми з жахом спостерігали за блискавичним поширенням вірусу в Китаї, ми бачили сотні та тисячі жертв епідемії. Ми розуміли, що рано чи пізно і Україна безпосередньо стикнеться з потребою захищати своїх громадян. І в той самий час хтось – (я переконаний, що суспільство мусить знати прізвища цих «ділків»), вирішив нажитись на спільній біді.

Сьогодні кожен ставить собі запитання: невже припустимо заробляти на здоров‘ї? Зі звернень президента, начебто, ні. Проте дійсність показує протилежне!

Шановний пане Баканов, настав час відповідей, суспільство потребує пояснень.

Депутати фракції «БПП «Солідарність» у ЛМР звертаються до Вас із закликом вжити заходів реагування у межах Вашої компетенції! Ми вимагаємо від СБУ негайного розслідування.

Окрім моральної сторони такого вчинку – і це стосується як горе-бізнесменів, так і відповідальних чиновників, які дозволили вивезення життєво необхідних засобів захисту напередодні епідемії, має бути і кримінальна відповідальність – для тих, хто поставив під загрозу життя сотень тисяч своїх співгромадян !», - Петро Адамик.

Офіційну заяву фракція відправить до Служби безпеки України у понеділок, 23 березня.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.