×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Каналізування, пряме сполучення Рясного з лікарнями, - проблеми, які в мерії ігнорують», - Дідух

Депутат Львівської міської ради від «Народного контролю» Михайло Дідух під час години запитань до міського голови, поцікавився, яким чином місто планує реалізовувати Програму каналізування до 2020 року, якщо на багатьох вулицях роботи навіть не почалися. А заплановане на цей рік фінансування - менше 10% від потрібного.

«На каналізування Рясного треба ще понад 150 мільйонів гривень, для Кам’янки – 100 мільйонів. А ще є Білогорща, Збоїща, Тракт Глинянський! Тому хочу знати, коли роботи нарешті стартують і яким чином мерія планує реалізувати сповна цю програму, якщо в бюджеті на каналізування заклали лише 9 мільйонів гривень. Чи, може, чиновники планують  продовжити її до 2030 чи 2050 років? І байдуже, що десятки тисяч львів’ян досі, у ХХІ столітті, змушені використовувати воду з криниць, копати вигрібні ями», - наголосив депутат.

Також він звернув увагу на невиконання ще однієї задекларованої позиції мера, за якою всі мікрорайони повинні отримати пряме сполучення громадським транспортом із лікарями та автостанціями у місті.

«Я вже всьоме подаю запит щодо необхідності відновити автобусний маршрут №12. Без нього ряснянці не можуть без пересадок доїхати до Лікарні швидкої допомоги, дитячої  лікарні на вул. Орлика,  АС-2. І ця епопея триває вже три роки. Тому сьогодні свій запит вручив особисто в руки мера Садового, щоб потім не було розмов, що він про щось не знає чи йому не доповіли про ситуацію», - додав Михайло Дідух.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.