×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Зігрій людину»: У Львові потребуючі отримали теплий одяг

Львів доєднався до всеукраїнської акції «Зігрій людину», яку започаткував відомий волонтер Андрій Борода. У суботу біля Головного вокзалу на деревах розвісили тепле вбрання для тих, хто опинився в складних обставинах і для кого такий одяг узимку - життєва необхідність.

«За два тижні ми зібрали цілі набори теплого вбрання – куртки, светри, шалики, шапки. Речі надали небайдужі львів’яни. Це вияв добра і любові до ближнього, які насправді проявляти легко. Сьогодні ми підтримали знедолених, яким потрібна допомога. І таких людей багато, тому закликаю львів’ян продовжити акцію у своїх районах, на своїх вулицях», - говорить депутат ЛМРвід «Народного контролю» Ірина Оршак, яка виступила координатором акції у Львові та організувала збір одягу.

Долучившись до «Зігрій людину» Львів наблизив акцію до встановлення Рекорду України: до 29 лютого організатори планують об’єднати однією метою всі області, у тому числі й Крим.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.