×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Рясному відбулося свято спільної коляди

Уже вдруге напередодні Старого нового року відбулося свято «Коляда у Рясному», в якому взяли участь сотні мешканців мікрорайону – разом колядували, виступали з вертепами.

Традиційно на спільне святкування ряснянці зібралися біля головної ялинки свого мікрорайону на Рясній алеї, що на вул. Шевченка.

За словами ініціатора «Коляди у Рясному», депутата Львівської міської ради від «Народного контролю» Михайла Дідуха, такі спільні святкування обʼєднують мешканців позитивними емоціями, дають змогу відчути, що громада – як одна родина.

«На період зимових свят ряснянська ялинка, яку вже кілька років поспіль прикрашаємо разом із мешканцями, стає центром зустрічей у мікрорайоні. А на коляду люди почали збиратися ще до початку святкування. Приходили цілими сімʼями, з дітьми, молодь і літні люди. Сусіди знайомилися одне з одним, спілкувалися, ділилися пампушками. Всі в хорошому настрої, разом славили Різдво Христове. Це була потужна хвиля позитивного заряду на гарний початок нового року. Дякую всім, хто долучився до організації свята, хто  прийшов, щоб поділитися з іншими добром, посмішками. Разом ми створили незабутню різдвяну атмосферу», - говорить Михайло Дідух.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.