×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівського священника УГКЦ, капелана Степана Суса висвятили наймолодшим католицьким Єпископом

У Патріаршому соборі Воскресіння Христового УГКЦ  у Києві звершили Архиєрейську хіротонію наймолодшого католицького Єпископа у світі – владики Степана Суса, котрий став Куріальним єпископом  Патріаршої курії УГКЦ з титулярним осідком Зігріса.

Богослужіння очолив Глава УГКЦ Блаженніший Святослав — головний святитель, співсвятителі: Митрополит Львівський УГКЦ Владика Ігор та єпарх Стемфордський Павло. 

У цій урочистій події численно взяли участь єпископи УГКЦ, РКЦ, ПЦУ, священики, монашество та миряни з різних куточків України і з-за кордону. 

Нововисвячений владика Степан звернувся до присутніх: «Я свідомий того, що до нового служіння мене покликав сам Господь. І коли мене запитували, яким має бути єпископ, я говорив, що, перш за все, має бути людяним. У особі священиків, єпископів Господь зустрічається з тими, хто ще шукає стежки до Нього. І я би хотів  - все своє життя, як людина і душпастир, бути у руках Божих тим обличчям  у якому Він зустрічається з тими, хто ще шукає стежки до Нього».

b_921_691_16777215_00_images_Академія_участі_фото_трибуна_2.jpg

Владику Степана Суса привітав із висвяченням депутат Львівської міської ради, голова Клубу української греко-католицької інтелігенції Роман Грицевич, який був присутній на Архиєрейській хіротонії наймолодшого католицького Єпископа у світі.

«Владика Степан Сус достойний цієї посади - Куріального єпископа Патріаршої курії УГКЦ. Ми знаємо його, як людину, яка має багато енергії та любові. Він дуже потрібний нашій Церкві», - переконаний Роман Грицевич.

Довідково. Владика Степан Сус народився 7 жовтня 1981 року у Львові. Богословську освіту здобув у Львівській духовній семінарії Святого Духа, у 2006 році отримав сан священника. Був капеланом при Львівській академії сухопутних військ, синкелом Львівської архиєпархії УГКЦ у справах військовослужбовців, студентів і сиріт, а з 2011 року – настоятелем гарнізонного храму святих Петра і Павла у Львові.

У 2011 році владика Степан Сус був нагороджений «Золотим гербом міста Львова», а у 2014 році - «Почесним знаком святого Юрія».

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.