×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Екологічна комісія пропонує у кожному мікрорайоні Львова висадити ялинки

На комісії екології та природокористування ЛМР голова комісії Ірина Оршак висловила ініціативу висадити у кожному мікрорайоні Львова ялинки у тих місцях, які запропонують мешканці. Це дасть змогу припинити негативну практику вирубування зелених деревець.

«Щороку ми бачимо в центрі Львова красуню-ялинку, багато людей сходиться подивитись на неї і зарядитись новорічною атмосферою. В інших мікрорайонах Львова також ставлять ялинки, прикрашають її і приходять до неї на свята. Але для того, щоб зберегти природу пропоную висадити там живі ялинки у тих місцях, де зголосяться мешканці. Тому прошу активних львів’ян зголошуватись і подавати свої пропозиції на адресу нашої комісії (каб.228 ЛМР)».

За словами Ірини Оршак, вже наступного року за кошти екологічного фонду відбудеться закупівля ялинок. «Ми детально вивчимо пропозиції мешканців, попросимо закупити живі ялинки і разом висадимо їх у різних мікрорайонах міста. Мешканці зможуть відчувати святкову атмосферу в себе, біля будинку і, таким чином, зберегти живі зелені красуні».

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.