×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звіт депутата ЛМР Юрія Кужелюка про роботу в 2019 році

Голова фракції «Громадянська позиція» у Львівській міській раді Юрій Кужелюк працює у комісії з питань фінансів та планування бюджету, є одним з найдисциплінованіших депутатів ЛМР, відвідує практично всі сесії, засідання комісії та робочих груп, де він є членом. Округ, де обраний Юрій Кужелюк є одним з найскладніших у Львові, оскільки має найбільшу територію, обєднує багатоповерхову забудову.

b_897_505_16777215_00_images_Академія_участі_Кужелюк_школа.jpg

На території округу є чотири школи, яким депутат приділяє особливу увагу. Найбільшим успіхом вважає завершення будівництва і відкриття дитячого садочка в СЗШ № 70 на 90 дітей та початок будівництва нового корпусу школи-садка «Провесінь». Збудовано нульовий цикл, і завершується будівництво 1-го поверху. Загалом, проектом передбачено спортивний та актовий зали, харчоблок, тир  та класні кімнати з тим, щоб школа перетворилася у повноцінний навчальний заклад. Важливе питання приділяється спортивним спорудам. Так цього року відкрито сучасний спортивний майданчик СШ № 63 (біля церкви Покрови), відремонтовано і введено в дію  спортзал у СШ № 71 на Кривчицях, розпочато будівництво сучасного спортивного майданчика в житловому масиві «Провесінь». Розроблена ПКД на будівництво їдальні, спортзалу та актового залу у СЗШ № 63. Будівництво вказаного корпусу почнеться у наступному році.

Цього року вдалося вирішити пекучу транспортну проблему Глинянського тракту – запустити низькопідлоговий автобус по маршруту №18 до ж/м «Провесінь». Аналогічно запущено автобус «Атаман» по маршруту № 39, що покращило транспортне сполучення з Кривчицями. На жаль, болючою проблемою є курсування автобуса № 39, яке ще потребує вирішення.

Велику увагу депутат приділяє функціонуванню інженерних мереж. Зокрема, цього року завершено роботи з каналізування та заміні водопроводу в мірорайоні Глинянський тракт – Кошова – Козацька. Завершено прокладання каналізаційного колектора на вулицях Лодія та Наступальній і замінений водопровід на них. Прокладено каналізаційний колектор на вулицях Яловець та Маруньки і завершується каналізування вул. Старознесенської. Замінено водогін на вул. Запольської і ведуться роботи на вул. Старознесенській.

Окреме питання, за словами Юрія Кужелюка, є Плугівський водогін, який живить Личаківський район Львова і перебуває в жахливому стані. Цього року проведено роботи з заміни цього водогону на чавунні труби з тим, щоб наступного року винести його з кварталу житлової забудови.

Депутат переконаний, що благоустрій – важлива річ для мешканців округу. Цього року здійснено замощення вулиць Кошової, Яричівської, Табірної, ведуться роботи на вул. Козацькій.

Розпочалася реконструкція Личаківського парку. Уже здійснені роботи з водовідведення, прокладена велодоріжка від вул. Пасічної до Цетнерівки, прокладається кабель для освітлення і ведеться влаштування головної алеї парку.

Розроблена ПКД на ремонт вул. Пекарської та Шімзерів (від вул. Чехова до вул. Мечникова) і у 2020 році розпочнеться капітальний ремонт цих вулиць.

b_895_671_16777215_00_images_Академія_участі_Вань_Кужелюк_80_бригада_Піски.JPG

Юрій Кужелюк, як волонтер, п’ятий рік їздить в зону бойових дій з допомогою Збройним силам України.

«Велика кількість робіт запланована на наступний рік, хоча їхня реалізація залежатиме від затвердженого бюджету розвитку», - зазначає депутат ЛМР Юрій Кужелюк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.