×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбудеться дискусія «Візія України 2030» за участі Віктора Андрусіва

У вівторок, 3 грудня, у Львові відбудеться тематична дискусія про те, якою буде наша країна через 10 років. Її основним спікером стане виконавчий директор Незалежного аналітичного центру «Український інститут майбутнього» Віктор Андрусів, який презентуватиме книгу «Візія України 2030».

Яким буде світ у 2030-му році, яке місце у ньому може посісти Україна, як розвиватимуться основні сфери нашого життя: економіка, політика, національна безпека, диджиталізація, освіта, медицина тощо, - саме про це говоритиме Віктор Андрусів. Також представить тренди, що з’являться до цього часу в Україні та світі, яким буде Ваше повсякденне життя у 2030-му році: транспорт, освіта, відпочинок.

Як повідомляють організатори, ГО «Громадянське суспільство та влада», своїм заходом вони відкривають проект «Кадровий резерв України» у Львівській області.

«Щоб рухатися вперед, потрібно не наздоганяти світові тенденції, а прогнозувати їх: вибудовувати стратегічну мапу розвитку країни з урахуванням майбутніх змін. Потрібно вже зараз визначати, як ми позиціонуватимемо себе, яке місце хочемо зайняти у глобальних процесах на найближче десятиліття, визначити наш потенціал. Саме тому започатковуємо проект, який має стати корисним орієнтиром для кожного: які спеціальності зберігатиметься запит, а які зникнуть, які навички варто опанувати, щоб стати конкурентним у сучасному світі. Які нові технології та нові тренди змінюватимуть буденне життя людини, які проблеми будуть актуальні у 2030 році, як людство відповідатиме на нові виклики», - говорить керівник ГО  «Громадянське суспільство та влада» Віталій Свінціцький.

3 грудня. 12:30. Готель «Панорама» (конференц-зал), м. Львів, проспект Свободи, 45.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.