×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Розпочалося замощення вулиці Яричівської

У 2019 році здійснене каналізування і замінена водопровідна мережа на вулиці Яричівській. Зараз проводиться замощення вулиці, яке заплановано завершити до кінця цього року. Про це інформує депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк.

За словами депутата, у мікрорайоні вулиць Кошова-Козацька прокладений каналізаційний колектор на верхній частині Глинянського тракту та на вулицях Козацька, Кошова, Яричівська, Табірна. Повністю замінені водопровідні мережі на вулицях Козацька, Кошова, Табірна, Яричівська. Здійснено замощення вулиць Кошова та Табірна. Залишається привести до ладу вулицю Козацьку. Початок робіт запланований ще цього року, а завершення -  у наступному.

«Після цього мікрорайон нарешті набуде «цивілізованого» вигляду, чого тут не було ніколи. Мешканці назавжди позбавляться від вигрібних ям, постійних витоків води та болота на вулицях», - зазначає Юрій Кужелюк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.