×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«У Львові є ухвала про заборону феєрверків, але її виконання ніхто не контролює», - Свінціцький

Поки у Львові не буде жорсткого контролю, системи штрафів за порушення, доти у місті регулярно ставатимуться такі неприємні і трагічні випадки, як нещодавній наїзд карети на пішохідну частину пр. Свободи, коли коня налякали феєрверками.

На переконання депутата ЛМР Віталія Свінціцького, винною у цій ситуації є не жінка-підприємець, чия карета перевернула лавку, де сиділа дитина, а ті, хто запускав феєрверки. А ще більше ті, хто так і не забезпечив належне виконання ухвали про заборону у Львові використовувати салюти, петарди.

«У Львові є ухвала про заборону використання петард, феєрверків, але її виконання абсолютно не контролюється. Хоча цій ухвалі кілька років, вона і досі порожній звук», - заявив Свінціцький в ефірі «Народного толк-шоу» на телеканалі НТА, обговорюючи інцидент з каретою у Львові.

«Мені шкода, що поруч не проходили наші герої, воїни і не дали тягла «феєрверщикам». Є ухвала, в медіа, соцмережах було багато звернень до львівʼян з проханням не використовувати феєрверки, салюти, коли наші воїни почали повертатися зі сходу. Але феєрверки як були, так і є, бо нікого не карають. А є порушення - має бути і покарання. І нема значення, хто порушує: туристи чи місцеві», - каже депутат.

Також він наголосив, що туристів потрібно інформувати про чинні правила у Львові, зобовʼязувати дотримуватися їх.

«Ці речі треба і можна контролювати. Але в нас нема системи штрафів і покарань. А без цього порядку не буде. Будь-які обмеження і заборони стають дієвими, якщо є притягнення до відповідальності винних. Так є в Європі, так має бути і у Львові», - резюмував Віталій Свінціцький.  

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.