×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Представники малого бізнесу звернулись за захистом до львівських депутатів

31 жовтня  депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків, котрий водночас є співорганізатором всеукраїнської акції #SaveФОП, зачитав Резолюцію мітингу підприємців Львівщини.

Через депутатів місцевих рад малі підприємці звертаються до Президента та Верховної Ради з вимогою негайно розпочати реформу ДПС,  і тільки після цього приймати закони щодо ФОПів.

У Резолюції вказано: «Прийняті закони №128-IX та №129-IX значно погіршують умови ведення підприємницької діяльності фізичними особами - підприємцями, що використовують 2, 3 та 4 групи спрощеної системі оподаткування.

В умовах відсутності реформ податкових та інших контролюючих органів та ефективних запобіжників недопущення порушення прав суб’єктів підприємницької діяльності, малий бізнес є беззахистним щодо тиску з їх боку. Фактично, прийняті закони, лише розширюють можливості для контролюючих органів,  надають широке поле для корупції та здирництва».

Мирослав Данилків також нагадав, що 28 жовтня під стінами Львівської обласної

адміністрації  підприємці влаштували попереджувальну акцію протесту. Львівські ФОПи налаштовані рішуче і вже оголосили про наступну акцію протесту 4 листопада.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.