Версія для друку

У СЗШ № 71 на Кривчицях завершили реконструкцію спортзалу

Нещодавно у СЗШ № 71 на Кривчицях відбулося спортивне свято з нагоди завершення реконструкції спортивного залу. Діти молодших класів змагалися у вправах з м’ячем, перегонах та інших різноманітних іграх. Паралельно влаштували ярмарок, де збирали кошти собі на екскурсійну поїздку. Про це розповів депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк.

Юрій Кужелюк також зауважив: «Спортивний зал у цій школі не ремонтувався протягом десятків років, а зараз він приведений до робочого стану. Закуплений спортивний інвентар. Цей зал використовується також і як актовий, де школярі влаштовують художні виступи, присвячені різним датам. При потребі в ньому збираються мешканці Кривчиць, оскільки це єдине приміщення в мікрорайоні, яке можна використати для зустрічей».

Загалом, за словами депутата, на всі роботи витрачено майже 500 тис. грн. Окрім цього, відремонтований і утеплений фасад основного корпусу, внаслідок чого школа набула сучасного виду.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.