×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

ПП «Перша соціальна медична лабораторія Ескулаб» відзначила 10-ліття своєї діяльності не гучним святкуванням, а допомогою військовим

15 жовтня за ініціативи депутата ЛМР Романа Грицевича у Львівській міській раді відбулася прес-конференція з нагоди святкування 10-річчя ПП «Перша соціальна медична лабораторія «Ескулаб». На її завершення Роман Грицевич нагородив Подяками Секретаря ЛМР керівництво та працівників медичної лабораторії за допомогу українським військовим.

Присутні на прес-конференції та нагородженні:

Дядюшко Сергій - директор Медичної лабораторії «Ескулаб»;

Луговський Станіслав - головний лікар ПП ПСМЛ «Ескулаб»;

працівники «Ескулаб»:

Янчінська Олена - завідувач клініко-діагностичної лабораторії;

Федосюк Лілія - лікар лаборант клініко-діагностичної лабораторії;

Костюк Людмила - завідувач бактеріологічної лабораторії.

Депутат Львівської міської ради Роман Грицевич, звертаючись до працівників «Ескулабу», зазначив: «Ви робите багато добрих речей. Але ви люди скромні і стараєтеся про них не говорити. Нещодавно, у рамках відзначення 10-річчя лабораторії замість гучних святкувань ви вирішили закупити і передати дороговартісний апарат для Військово-медичного клінічного центру Західного регіону. Вами зроблено багато інших добрих речей, за які ми хочемо Вам подякувати».

Генеральний директор центру «Ескулаб» Сергій Дядюшко наголосив, що раді тому, що можуть допомогти громаді міста, насамперед нашим військовим, які захищають українську землю у цей складний час.

«Ми порадилися з колективом і вирішили: на 10-річчя нашої лабораторії, яке припадає на Свято Покрови і співпадає із Днем Захисника України, зробити

добру справу. Ми намагаємося постійно допомагати,  і будемо надалі допомагати нашим військовим, їхнім сім’ям, малозабезпеченим групам населення».

Головний лікар ПП ПСМЛ «Ескулаб» Станіслав Луговський розповів, що за 10 років роботи лабораторії створено майже 400 робочих місць. Сьогодні це найбільша та найсучасніша мережа маніпуляційних кабінетів  у Західній Україні, яка налічує 76 пунктів забору біоматеріалу у восьми областях України.

«Більшість  працюючих  у нас – жінки. Вони не поїхали за кордон, їхні сімї збережені, вони мають належний соціальний захист. На честь 10-річчя нашої лабораторії вирішили зробити подарунок і допомогти тим, хто сьогодні нас захищає», - зазначив Станіслав Луговський.

Лікар-лаборант клініко-діагностичної лабораторії Лілія Федосюк працює у сфері медицини понад 30 років.  «Керівництво крокує в Європу і ми разом із ними», - зазначила Лілія Федосюк.

У складі «Ескулабу»  - унікальна бактеріологічна лабораторія. До речі, «Ескулаб» - це єдина медична лабораторія в Західній Україні, яка має у своєму складі такий підрозділ. Завідувачка бактеріологічної лабораторії Людмила Костюк відзначила, що завдяки їй вона змогла реалізувати свої мрії та задуми.

«Наша лабораторія – це одна велика сім’я, один великий колектив», - наголосила Людмила Костюк.

Завідувачка клініко-діагностичної лабораторії Олена Янчінська працює в медичній лабораторії «Ескулаб» від її початків, за її словами, стояла біля її витоків. За ці 10 років лабораторія розрослася і забезпечена усією необхідною матеріально-технічною базою найвищих європейських та світових стандартів.

«Завдяки цьому ми можемо достойно і гідно конкурувати з лабораторіями не лише України, а й зарубіжжя, зокрема, Польщі», - наголосила Олена Янчінська.

Представники керівництва лабораторії наголосила на пріоритетах – дотриманні якості і найвищих стандартів.

 

Довідка

 

Приватне підприємство «Перша соціальна медична лабораторія Ескулаб» заснована у 2009 році. Сьогодні це найбільша та найсучасніша мережа маніпуляційних кабінетів  у західній Україні, яка налічує 76 пунктів забору біоматеріалу у восьми областях України: Львівській, Івано-Франківській, Чернівецькій, Закарпатській, Хмельницькій, Тернопільській, Рівненській, Волинській.

Лабораторія знаходиться у місті Львові та має усі необхідні підрозділи для здійснення повного циклу лабораторних досліджень у сферах:

  • клінічної хімії;
  • клінічної імунології;
  • бактеріології;
  • молекулярної генетики;
  • цитоморфології та загальноклінічного аналізу.

Лабораторія використовує високотехнологічне обладнання визнаних у своїй галузі лідерів (Roche, Abbott, Siemens, Qiagen та ін.) та реагенти світових виробників, які підтвердили свою діагностичну спроможність. Лабораторне обладнання постійно оновлюється.

Міжнародний рівень якості, винятковий сервіс і високотехнологічні інноваційні рішення - головні пріоритети роботи в Ескулаб, які підтверджуються системними аудитами та стандартизацією. За 10 років роботи впроваджено передові практики та стандарти, що дозволило українській лабораторї Ескулаб досягти рівня кращих європейських лабораторій.

У компанії впроваджена система потрійного контролю:

Сертифікація системи менеджменту якості  по ISO 9001:2015 - відповідність системи управління всіма лабораторними процесами міжнародному рівню.

 Участь в програмах RIQAS (Великобританія) — гарантія високої точності досліджень.

Внутрішньо-лабораторний контроль якості по системі Randox (Великобританія) — забезпечення стабільної точності результатів досліджень за рахунок тестування всієї системи по кожному показнику декілька разів на день

«Ескулаб» - єдина серед лабораторій має відзнаку «Чиста лікарня безпечна для пацієнта».

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.