×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ігор Зінкевич: кандидат на посаду головного архітектора повинен представити на конкурсі своє бачення розвитку міста на 10-15 років

«Головний архітектор міста найперше повинен мати бачення Генплану міста, його робота повинна ґрунтуватись на засадах збереження архітектурної спадщини, він повинен розуміти специфіку роботи у місті, центральна частина якого внесена до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Ці речі варто навіть включити в перелік вимог і громада повинна мати якийсь вплив на вибір головного архітектора», - зазначив депутат ЛМР Ігор Зінкевич.

Він також додав, що новий головний архітектор повинен брати персональну відповідальність за видання містобудівних умов та обмежень, зміни до Генплану та затвердження зонінгів і детальних планів територій. На його думку, наразі все виглядає як «колективна безвідповідальність», коли ніхто не відповідає за нищення історичного Львова та хаотичну забудова.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.