×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Створення музею митрополита Андрея Шептицького – справа честі м. Львова»

Відкрилася виставка «Історія нескореної церкви», ініційована отцем Севастьяном, настоятелем храму Климентія Шептицького (вул. М. Кривоноса, 1). Він зібрав унікальну колекцію з понад 6000 церковних артефактів, творів мистецтва та особистих речей Митрополита. Про це повідомив депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк. 

b_843_475_16777215_00_images_20190922_121518.jpg

За словами Юрія Кужелюка, виставка проходила в приміщенні майбутнього музею Митрополита Шептицького на першому поверсі приміщення колишнього монастиря. Два інших поверхи зараз використовує Університет внутрішніх справ для своїх потреб, тобто навчального процесу. «Бюрократична тяганина щодо передачі двох верхніх поверхів для музею триває багато років, але справа застрягла на рівні державних структур, а точніше МВС, яке то погоджує, то не погоджує передачу вказаних приміщень. Щодо першого поверху, то справа поки що рухається завдяки зусиллям отця Севастьяна. Міська рада цього року профінансувала виготовлення проекту реставрації приміщень, а обласна рада виділила з бюджету 750 тис. гривень на проведення реставраційних робіт», - зазначає депутат ЛМР.

«Зараз розроблена проектно-кошторисна документація, яка пройшла експертизу та невдовзі буде оголошено тендер на проведення робіт. Цього року будуть використані гроші обласної ради, а на наступний рік передбачатимемо фінансування з міського бюджету. Адже створення музею митрополита Андрея Шептицького – справа честі міста Львова», - наголосив Юрій Кужелюк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.