×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Новий сквер «Камʼянка» може перетворитися на сміттярку, - Ірина Оршак

Попри те, що новий львівський сквер «Камʼянка» офіційно відкрили ще у липні цього року, його й досі не передали на утримання жодному балансоутримувачу. У результаті, територія скверу не прибирається, а перетворюється на смітник.

 Про це повідомила ініціатор створення скверу, голова екологічної комісії ЛМР, депутат міської ради Ірина Оршак.

 Під час сесії міської ради 19 вересня вона нагадала, що новий сквер у Львові створили у 2017 році, а влітку завершився благоустрій його території вартістю у 5 млн гривень. Та вже за кілька місяців сквер опинився у занедбаному стані.

«Сквер красивий, просторий, має зони дитячого, спортивного і молодіжного дозвілля, є лавки, урни для сміття. Та уже зараз не світять усі ліхтарі, урни для сміття переповнені. Об’єкт і досі не передано на баланс та не призначено відповідальну особу. Тобто, об’єкт зробили, а що з ним буде далі, хто його доглядатиме, чиновникам байдуже», - наголосила Ірина Оршак.

 За її словами, зараз сквер час від часу прибирають працівники ЛКП «Рясне-402». Втім утримання «Камʼянки» має відбуватися на постійній основі.

«Ми створювали сквер, щоб місцеві мешканці отримали гарну зону для відпочинку. Але через безвідповідальність і неефективні управлінські рішення «Камʼянка» вже незабаром може перетворитися на сміттярку. Вимагаю не допустити цього і забезпечити належний догляд і утримання скверу», - заявила Ірина Оршак під час сесії.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.