×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Розпочинає роботу дитячий садочок у ліцеї № 70 на вул. Дорога Кривчицька

Приємна звістка. Поступово починає роботу дитячий садочок у ліцеї № 70 (колишня 70-та школа) на вулиці Дорога Кривчицька. Будівництво тривало кілька років, чотири рази змінювався підрядник. І ось нарешті все практично завершено.  Про це розповів депутат Львівської міської ради Юрій Кужелюк.

За інформацією депутата, збудовані корпус та ігровий майданчик, здійснено замощення плиткою доріжок. Закуплене і встановлення обладнання для харчоблоку, обладнаний медпункт. Триярусні дитячі ліжечка дозволяють збільшити корисну площу ігрових кімнат. Приступив до роботи нещодавно набраний персонал.  Загалом передбачена робота трьох різних вікових груп по 30 дітей у кожній. Із загальної кількості 90 чоловік вже зголосилося 75 охочих. Таком чином вирішиться проблема з дитячим садочком в мікрорайоні Дорога Кривчицька - Професорська колонія.

«Зараз садочок почав працювати в ознайомчому режимі. Це означає, що дітей батьки приводять у так звані прогулянкові групи на 2-3 години в день, а через два тижні, після кінцевого завершення всіх робіт та стаціонарного підключення до мереж садочок запрацює за повним робочим режимом. Приємно! Успіхів у всьому!», - зазначає Юрій Кужелюк.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.