×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Мешканці захищатимуть сквер на вул. О. Кульчицької, 18

Наступного тижня мешканці вулиць Петлюри, Кульчицької, Любінської, Садової,  ідуть  у  суд  для того,  щоб захищати  сквер  на  вул. О. Кульчицької, 18.

Депутатка Львівської міської ради Уляна Пак розповіла: «Минулого року ми подали місцеву ініціативу, якою, за підтримки депутатів міської ради, ми надали ділянці біля храму Всіх святих українського народу статус скверу і розпочалися відповідні процедури. Однак потенційний забудовник, який раніше мав наміри будувати там багатоповерховий готель, ресторан, спортивний комплекс, паркінги, хоче скасувати нашу ухвалу і вважає, що йому Львівська міська рада відмовила безпідставно і зараз має намір скасувати ухвалу про надання статусу скверу».

Це обурило і шокувало мешканців. Але, за словами депутатки, найбільше громаду мікрорайону обурило те, що у першій інстанції суд прийняв рішення на користь потенційного забудовника. «Тому зараз максимально мобілізуємо всі зусилля і наступної середи, 11 вересня, о 14.00 год прийдемо у суд, а потім на судове засідання для того, щоб переконати у тому, що місцева громада не бачить жодного будівництва на цій території, яка є зеленою рекреаційною зоною. Адже зонування цієї території передбачає лише рекреаційне призначення, і там не може бути жодного капітального будівництва», - наголошує Уляна Пак.

Тому громада мікрорайону вирішила йти і говорити, що хоче сквер. Більше того, як додає депутатка, цього року вже багато зроблено. «Зокрема, ми виграли 500 тис грн у громадському бюджеті і виконали роботи з капітального ремонту центральної алеї. Почистили багато сухостою, диких рослин, залишили гарні дерева і прибрали сквер. Приємно, що ця територія насичена людьми, радістю, спілкуванням, дитячим сміхом. Ми хочемо надалі продовжувати у такому ж темпі», - зазначає Уляна Пак.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.