×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Упродовж тижня львів’янам розказуватимуть про екологічні ініціативи, сортування ТПВ та багато іншого

9 вересня у Львові стартує ініціатива «Еко тиждень», метою якого є привернення уваги до екологічних питань.

Упродовж тижня з 9 до 15 вересня у рамках Lviv Eco Week учасники матимуть нагоду відвідати онлайн-дискусію «Екологічне просвітництво населення», кліматичний нетворкінг, побувати на презентації настільної гри "Еко-Мемо", взяти участь у екологічному фестивалі «Чисте місто Фест 2019» та «So Green Fest». 

Перший день розпочнеться з навчального проекту «Екологія. Сміття. Довкілля», на якому спікери розкажуть про екологічні ініціативи у Львові, сортування сміття та вплив пластику на довкілля.

Проект спрямований на розробку уроків по темі «Екологія. Сміття. Довкілля» для педагогів молодшої школи, а також для вчителів біології, екології та природознавства.

Модератором заходу буде голова депутатської комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак. Проект має на меті привернути увагу дітей до проблем екології, збереження ресурсів та довкілля. З слів голови комісії, на заході вона розповість  вчителям про екологічні ініціативи в місті, про те, що зроблено, що планується зробити, зокрема, про шкоду пластику для довкілля.

«Я продемонструю мотиваційний ролик на тему охорони довкілля та надам  методичні рекомендації, щоб вчителі могли провести в школах уроки екологічної культури. Матеріал в основному зосереджений для дітей молодших класів. Також  розповім про екологічні ініціативи, сортування ТПВ і шкоду пластику для довкілля. Окрім цього, буде презентовано екологічний проект, який став переможцем міського конкурсу «Зробимо Львів кращим» і цього року буде реалізований, та запросимо всіх охочих брати участь у ньому».

Ірина Оршак розповіла, що в рамках проекту громадська організація надаватиме методичні рекомендації вчителям для проведення еко-уроків «Stop plastic kids”. Згодом вчителі мають провести відкриті уроки на тему боротьби із забрудненням довкілля. Переможці отримують нагороди.

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.