×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Гучно відлунав День Рясного!

28 липня у Рясному відсвяткували День мікрорайону. Чудове свято об‘єднало тисячі людей у спільному святкуванні, молитві за дітей, родини, молитві за учасників війни та волонтерів. 

Як розповів організатор дійства, депутат Львівської міської ради Михайло Дідух, свято є фундаментальним майданчиком для спілкування.

«Одна з парафій 12 липня відзначала свій храмовий празник. Минулого року разом з цим вони відзначили День Рясного. Цьогоріч ми вирішили це зробити спільно, аби зібрати громаду, здружити, зробити фундаментальний майданчик для спілкування. Адже в час цифрових технологій, коли всі спілкуються між собою через гаджети, дуже бракує живого спілкування. Метою було вшанування вояків, які загинули в АТО, тих, які зараз є на фронті, в госпіталі. Ми мали спільну молитву, нагородили наймолодшу волонтерку Софію Фіалку», - зазначив Михайло Дідух.

Також однією з ключових місій, за словами депутата, є збір коштів для лікування Христини Коноваленко. Уже зібрали понад 30 тис грн.

«Я вважаю, що це тільки початок. Вже є нові ідеї, долучаються нові люди. Плануємо на осінь провести великий благодійний концерт. Дуже добре, що до нас долучився байкер-клуб «Хуліган». Було багато розваг, конкурсів. Центр забезпечення воїнів АТО надав нам картини, які вишивали вдови і матері загиблих хлопців в АТО, ми їх реалізовували, і ці кошти підуть також на благодійність. Особлива подяка Степану Досяку та байкер-клубу Huligan MFC за участь в святі та допомогу в зборі коштів, усій команді людей, які робили це свято. Переконаний, що ми спільно створимо ще багато чудових справ, бо коли є команда, тоді все можливо!», - сказав Дідух.