×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Роман Грицевич привітав боксерів, учасників ІІ Європейських ігор у Мінську

19 липня депутат ЛМР Роман Грицевич зустрівся із боксерами – Володарем Золотої медалі ІІ Європейських Ігор 2019 року у Мінську Віктором Вихристом та учасником ІІ Європейських Ігор 2019 року Дмитром Замотаєвим, а також  Засновником Першої в Україні Академії боксу імені ЗМС Андрієм Котельником.

Відриваючи зустріч, депутат ЛМР Роман Грицевич зазначив: «Школа Андрія Котельника почала серйозно діяти,  її вихованці стали чемпіонами Європи. Тому мені надзвичайно приємно, що в Андрія Котельника та його школи є такі великі досягнення. Дякую долі, що ми є з ним великими друзями і по житті йдемо одніє стежиною. Велика заслуга Андрія Котельника, тому що він – прекрасний вчитель і великий організатор, тому що в нього основна ціль – піднімати престиж нашої держави і нашого міста. Тому я йому хочу від усіх львів’ян подякувати за любов до рідного міста і держави, за служіння нашому народові».

Срібний призер Олімпіади Сідней 2000 р., Чемпіон світу з боксу серед професіоналів WBA Андрій Котельник розповів: «Хотіли дві медалі, але вийшла одна. Дмитро Замотаєв теж має медаль, але на Перших Європейських іграх в Азербайджані. Сьогодні Віктору дещо більше пощастило, і він виграв омріяну золоту медаль. Ми пишаємося нашими боксерами. Я отримую велике задоволення, бо складається таке враження, що ніби я виступав і переміг. Ніколи не сподівався, що отримуватиму такі приємні емоції. Ми раді з того, що маємо можливість допомагати нашим хлопцям, а вони показують високі результати. Хочу подякувати всім тим людям, які допомагають хлопцям і Академії боксу. Серед тих, хто допомагає, і Роман Грицевич».

Віцепрезидент Благодійного фонду Андрія Котельника, віцепрезидент Першої в Україні Академії боксу імені ЗМС Андрія Котельника Петро Мисишин зазначив: «Ця медаль є результатом великої клопіткої праці насамперед Віктора, а також його тренера. Ми з’ясували, що його тренер з Мінська привіз аж три медалі. Одна – це Віктора, а дві – дочки тренера, яка також завоювала ще дві золоті медалі.  Хочу зазначити, що спорт починається з дитинства і основне завдання нашої організації і Фонду – давати дітям надію і можливість розвиватися. Команда України з боксу займає перші, другі місця, але завжди є на висоті. Тому хочу подякувати і хлопцям, і їхнім сім’ям, які завжди переживають і тримають кулаки і подякувати за ті високі результати, які є приємністю та гордістю для нашої держави».

Ростислав Шпак – почесний президент Першої в Україні Академії боксу імені ЗМС Андрія Котельника, меценат подякував хлопцям за велику заслугу, адже наша збірна з боксу посіла командне перше місце. За його словами, Віктор та Дмитро навчаються у Львівському державному університеті фізичної культури ім. І. Боберського і вже стали львів’янами. «Львівщина завжди мала одну з кращих шкіл боксу. Дякую за те, що ви цей успіх примножуєте», - наголосив Ростислав Шпак.

На завершення урочистостей відбулося нагородження. Подяками Секретаря ЛМР були нагороджені:

Віктор Вихрист - Володар Золотої медалі ІІ Європейських Ігор 2019 р.,  боксер Академії боксу ім. А. Котельника, ЗМС, Чемпіон Європи 2017 р. та України 2018 р. з боксу;

Андрій Котельник- засновник Першої в Україні Академії боксу імені ЗМС,  Срібний призер Олімпіади Сідней 2000 р., Чемпіон світу з боксу серед професіоналів WBA;

Дмитро Замотаєв - Учасник ІІ Європейських Ігор 2019 р., боксер Академії боксу ім. А. Котельника, ЗМС, Бронзовий призер Чемпіонату Світу 2015 р. та І Європейських Ігор 2015 р.,  призер чемпіонату Європи 2017 р. та Чемпіон України 2018 р. з боксу.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.