×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Веремчук виграв суд у справі Фрезерного заводу

18 червня Сихівський районний суд м. Львова відмовив у задоволенні позову проти керівника фракції «Народний контроль» у Львівській міській раді Валерія Веремчука у справі Фрезерного заводу.

Зокрема, позов проти депутата на 100 тис. грн подало товариство з додатковою відповідальністю «Львівський завод фрезерних верстатів». Зокрема, В.С. Гринчук. За начебто поширення недостовірної інформації. Це сталося одразу після того, як Веремчук став на захист підприємств, які вже понад 20 років працюють на території Фрезерного заводу. Тож депутат переконаний: через позов на нього просто вирішили чинити тиск.

Як виявилося, саме пан Гринчук 5 вересня 2018 року звернувся до директора департаменту містобудування ЛМР С. Коровайника з офіційним листом. У ньому просив змінити детальний план території, де розміщений завод, на землі багатоквартирної житлової забудови.

«Цей лист викривав справжні наміри керівництва Львівського заводу фрезерних верстатів – не розвивати виробництво, а забудувати територію. Вочевидь, мій запит із пропозицією затвердити детальний план території у районі вулиць Зелена, М. Пимоненка, Д. Січинського зі збереженням її як зони промислового виробництва, став їм кісткою у горлі. Адже таким чином я вирішив убезпечити підприємців від посягань горе-забудовників. Я закликав мерію зробити все можливе, щоб припинити рейдерські атаки на майно фірм, які за 20 років через вливання коштів, оновлення обладнання, створили нові якісні виробничі потужності», - коментує Веремчук.

За словами Валерія Веремчука, рішення суду розставило все по своїх місцях, в жодні ймовірні позови і надалі не спинять його у захисті підприємців.

«Йдеться про львівських виробників, збереження робочих місць для львів՚ян! Вони потребують підтримки, а не витіснення тільки тому, що хтось вирішив збудувати нову багатоповерхівку», - наголосив Веремчук.

Довідка

На території Фрезерного заводу зараз працюють підприємства, які ще 20 років тому придбали тут нерухоме майно. Налагодили виробництво, оновили обладнання. На підприємствах працюють близько восьми сотень людей.

Це ТОВ «Агропромкомплект». Це ТОВ «Будівельник»  – єдине у Західній Україні підприємство у галузі обслуговування аміачно-холодильного та вентиляційного обладнання підприємств харчової промисловості. Це ТОВ «ВЕЕМ-МЕТАЛАВТОПРОМ»  – вони єдині в Україні виготовляють сидіння для усіх видів транспорту, «гармошки» для з’єднання вагонів. Також це ТОВ «Будімпекс-2000» – одне із найстаріших будівельних організацій Львова, що займається ремонтом фасадів. Саме ця фірма оздоблювала фасади Головної пошти, економічного факультету ЛНУ ім. І. Франка, церкви св. Андрія на вул. Шевченка тощо. Також це приватне науково-виробниче підприємство «РЕЗОН» – єдине у Львові, що створює керамічні вироби.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.