×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львівську автостанцію, котра у жахливому стані і працює нелегально - покарали. На 1020 грн.

Депутат Львівської міської ради від Української Галицької Партії Мирослав Данилків нарешті отримав відповідь на свій депутатський запит щодо автостанції «Західна», котра вже третій рік працює без документів. Хоча є дуже людною, бо щоденно обслуговує тисячі пасажирів із Самбірського, Городоцького та Мостиського напрямків області.

(Детальніше про ситуацію ми писали тут: https://uhp.org.ua/z-yamamy-ale-bez-dokumentiv/).

Та відповідь відверто засмутила нашого депутата. Управління поліції організувало власну перевірку. Навіть погодилась із висновками Мирослава Данилківа, мовляв, автостанція дійсно у поганому стані. "Ми виявили ряд порушень та відхилень від стандартів." - пише у листі. Здавалось би перемога? Але далі читаємо: «За виявлені порушення на ТзОВ «Бізнесресурс», котра опікується  територією  на  цій  автостанції,  накладено  стягнення  у  розмірі  1020 гривень».

«Тому не питайтесь, чому я йтиму у Верховну Раду. Цей абсурд потрібно припиняти - я маю на увазі сам факт  існування автостанції без належних документів, котра обслуговує людей. Так і неефективні методи покарання порушника», - підсумовує Мирослав Данилків.

 - лист.jpg

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.