×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків звітує про роботу за 2018 рік

Депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків звітує про те, що вдалося зробити у 2018 році та розповідає про плани на 2019 рік. 

 Амбулаторія у Рудному запрацювала

 Три роки оббивання чиновницьких порогів, десятки офіційних звернень та депутатських запитів, безліч формальних та неформальних  зустрічей, нарад, обговорень і дочекалися - сімейна амбулаторія у Рудному працює.

У відремонтованому приміщенні амбулаторії функціонує денний стаціонар, тож медпрацівники можуть ставити пацієнтам крапельниці. Також руднівчани можуть отримати загальні процедури, здати аналізи, не їдучи до Львова, як раніше. Це єдиний медзаклад у Рудному, який обслуговує приблизно 10 тисяч мешканців селища.

Відстоює інтереси руднівчан депутат ЛМР від УГП Мирослав Данилків вже четвертий рік поспіль. У планах депутата на 2019 рік - знайти інтрументи впливу, щоб залучити  кошти для закупівлі  медобладнання для руднівської амбулаторії, що значно покращить якість та функціонування медзакладу.

 

Працюєш у Львові – розмовляй українською

Вже рік у Львові діє спеціальна мовна ухвала, яка зобов’язує продавців та офі- ціантів обслуговувати клієнтів українською. Автор документу - депутат Львівської міськради від Української Галицької Партії Мирослав Данилків.

Мовний документ, який був вкрай потрібен за відсутності закону про мову, розробила Українська Галицька Партія спільно з громадськими активістами в межах ініціативи “Геть від Москви” ще два роки тому. “Не вигадували нічого нового, просто деталізували законодавство, яке існує в Україні: Конституцію, Закон про захист прав споживача. Вона пройшла аналіз фахівців «Регуляторного хабу» УКУ. Ухвалу Мирослав Данилків зареєстрував ще в липні 2017 року. Проте документ вперто не включали в порядок денний сесій ЛМР. Лише за третім разом проект рішення, нарешті, подали на розгляд. “За” українську мову у публічному просторі міста проголосували 60 міських обранців 15 лютого 2018 року. З того часу у львівських магазинах та ресторанах першочергово обслуговують українською. І лише на вимогу клієнта переходять на інші мови. Так, принаймні, має бути. Якщо ж ця ухвала не виконується, і вам, наприклад, відмовляють в обслуговуванні державною мовою, можете офіційно скаржитися.

За недотримання вимог, викладених в ухвалі, передбачений штраф від 17 до 170 грн (при повторному порушенні максимальна сума штрафу становитиме 459 грн). Сума наче й не велика, але підприємці втратять не так кошти, як репутацію.

Контроль за дотриманням вимог документа здійснює ЛКП “Муніципальна варта” у співпраці з поліцією. Скаржитися щодо порушення мовних прав у Львові можна за номером: Гарячої лінії міста – 15-80 (зі стаціонарного) та +38 (032) 297-59-11 (з мобільного телефону), “Муніципальної варти” – 38 (032) 259-00-15 та номером поліції 102.

 

Школа та каналізування – наступні

 3. Школа смт.Рудно.jpg1.jpg

 

 Два проекти, на які десятками років чекають мешканці Рудного, нарешті вдалося зрушити з мертвої точки. Каналізацію у селищі вже рік як таки прокладають. Процес рухається не так швидко, як би хотілось мешканцям, але він уже запущений. У 2016  році, на прохання депутата Мирослава Данилківа, Рудно включили в Програму каналізування м. Львова 2016-2020. У вдалося реалізували першу чергу каналізування, провели тендер, закупили матеріали. Але для завершення  потрібно ще домогтися виділення десяти мільйонів гривень.  Цього року, каже Мирослав Данилків, є всі шанси, щоб запрацювала каналізаційно–насосна станція, так би мовити «серце проекту», без якого не буде змоги перекачувати стоки в центральний  колектор.

Дещо складніше зі школою. Мирослав зі сумом констатує, що, відколи став депутатом і дізнався деталі будівництва школи у Рудному, процесу будівництва ніхто не контролював. “Хороший господар спершу підрахував би, чи вистачить грошей, щоб закінчити, чи ні. Або, коли вже збудували фундамент, два поверхи, то треба було, принаймні, накрити цей будинок, щоб він не псувався, закумулювати кошти й далі працювати. А що відбулося? «Вигнали» два поверхи і залишили: воно рік стоїть, два, три, чотири… Виходить повна безвідповідальність за громадські кошти і нерозуміння важливості тих коштів», - каже депутат.

 У 2018 році він таки вибив у міста 3 млн.грн. Зараз ще триває  перебудова, покладені 12-метрові плити перекриття, триває підготовка до встановлення даху. Щоправда, потрібно розуміти, що через неефективне використання бюджетних коштів, сміттєву кризу та нераціональну кредитну політику у нашому місті, бюджет розвитку зменшився на мільярд гривень в порівнянні з минулим роком. Адже щороку Львів платить по 300 мільйонів за вивіз сміття, ще 900 млн грн. йде на повернення кредитів. А це, фактично, ті гроші, які могли піти на будівництво шкіл та садків... Завдання на цей рік, говорить депутат, хоч би накрити школу, аби будівля не псувалася далі.

 

Люди з християнськими цінностями мають йти в політику

  2. Форум відповідальних християн.jpg1.jpg

 Ця думка була головною на Форумі відповідальних християн, який спільно з Українською Галицькою Партією організував Мирослав Данилків. На захід до Львова приїхали три сотні людей із різних міст України. Платформа об’єднала підприємців, політиків, громадських активістів, освітян, медиків, які разом обговорювали, як впровадити християнські цінності у різні галузі суспільного життя.

Рішення єдине: до влади мають прийти відповідальні люди, які у повсякденному житті живуть за християнськими цінностями.

Нагадаємо, Мирослав Данилків є головою об’єднання «Християнська Україна». Його організація зробила чимало заходів, наприклад, започаткували Школу християнського аніматора (трошки старша молодь стає добрими наставниками для підлітків). Під час Форуму християн учасники підписали Меморандум, в якому йдеться про започаткування Міжкофесійного руху відповідальних християн в Україні.

 РОБОТА НА ОКРУЗІ

Покращення транспортного сполучення смт Рудне та запуск великогабаритних низькопідлогових автобусів №28. 

Завершення будівництва амбулаторії в смт. Рудне по вул. Шевченка

Виділення коштів на добудову  школи №74 (виділили 3 мільйони гривень )

 

Плани на 2019 рік

  

Домогтися виділення коштів на добудову школи №74 (перекрити дах підвести каналізацію, зробити ремонт приміщень, закупити техніку).

Сприяти  ремонту проблемних  ділянок  доріг у смт. Рудне (також у залізничному р-н Львова).

Завершення будівництва каналізаційно-насосної станції в смт. Рудне.

Сприяти вирішенню транспортних проблем у селищі, ремонт міжквартальних  доріг  м. Львів (Грінченка 8, Хвильового, 3,5,7, Тролейбусна 8-14).

 4 .Каналізація смт.Рудно.jpg1.jpg

 

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.