×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Всі зупинки в місті повинні обладнати інформаційними стендами для зручності громадян – Ігор Зінкевич

Депутат Львівської міської ради з фракції «УКРОП» Ігор Зінкевич надіслав звернення заступнику міського голови Львова, щодо розміщення інформації про рух громадського транспорту на всіх зупинках у місті.

За словами депутата, зараз на більшості автобусних зупинок у Львові не вказані навіть їх назви. В основному є інформація про те, які маршрути курсують через цю зупинку, але немає ні інформації про початок і кінець руху, ні про інтервал руху транспорту, ні про кінцеві зупинки маршрутів.

«У своєму зверненні, я пропоную наносити на зупинках їхні назви державною мовою та продублювати англійською для іноземних туристів, а також розвішувати інформацію про номери маршрутів, їх кінцеві зупинки та інтервал руху», - зазначив Ігор Зінкевич.

Крім цього, депутат пропонує, вивісити похвилинні графіки руху усіх автобусів, які курсують через зупинку. Завдяки цьому, громадяни зможуть контролювати дотримання водіями графіків руху та, у разі затримок, повідомляти відповідні комунальні служби.

Він також додав, що розміщення такої інформації передбачено нормативно-правовими актами України та Державними стандартами. Пропоновані зміни мають розглянути на засідання Міської комісії з безпеки руху.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.