×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

«Вчасний догляд за деревами унеможливить неправильне поводження з ними та варварське обрізання», - Ірина Оршак

У Львівській міській раді провели навчання щодо правильного обрізання і формування крон дерев. Про це повідомила голова комісії екології та природокористування ЛМР Ірина Оршак. З її слів, така потреба виникла після низки звернень мешканців та публікацій в соцмережах про варварську обрізку крон дерев у Львові.

«До нас на комісію звернулись активісти з проханням з’ясувати, чому відбувається неправильне обрізання дерев, внаслідок чого вони згодом гинуть. Це питання я підняла на робочій нараді у заступника міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергія Бабака, де були присутні голови районних адміністрацій. Потім ще була зустріч з Іриною Маруняк, директором Департаменту житлового господарства та інфраструктури, на якій виникла ідея провести навчання для працівників районних адміністрацій, підрядних організацій та комунальних підприємств, які виконують такі послуги».
Навчання провів доцент кафедри ландшафтної архітектури, садово-паркового господарства, урбоекології Національного лісотехнічного університету Роман Дудин. Під час виступу він розповів про особливості обрізання дерев, їх різновиди та терміни робіт. Також перед присутніми виступила Ірина Оршак.
«Під час виступу я наголосила, що більше не допустимо такого варварства по відношенню до дерев. А також зазначила, щоб районні адміністрації при оголошенні тендеру в умовах зазначали, що підрядні організації мають мати відповідних спеціалістів та техніку. А районні адміністрації в угодах, які укладають після тендерних процедур, мають передбачати штрафні санкції, притягнення до відповідальності в разі порушень, а також обов’язкове комісійне прийняття робіт. Також важливо пам’ятати, що вчасний догляд за деревами, унеможливить неправильне поводження з ними та варварське обрізання, і не буде потреби їх сильно обрізати».