×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Вулиця Кричевського – маленька вуличка з великими ямами

Уже вкотре я звернулась до міського голови стосовно міжквартальних доріг. Цього разу йдеться про вулицю Кричевського, - повідомляє депутатка ЛМР Ірина Сердюк.

Це бічна вулиці Патона. І саме цією дорогою йдуть сотні дітей до СШ №15. Крім того, це виїзд на вулицю Патона. І саме тут найбільші ями. Виїхати з бічної на головну вулицю – справжній подвиг для водія. У своєму зверненні до міського голови Львова Ірина Сердюк зазначає:

«До мене звернулися мешканці мого округу. Мешканці вулиці Кричевського стурбовані, адже їхня вулиця в жахливому стані. Йдеться про відрізок дороги від повороту з вулиці Патона до СШ №15. Прошу Вас відремонтувати цей шматок дороги вже цього року, адже і автомобілям, і пішоходам там важко пройти та проїхати. Підписи мешканців додаються»

Депутатка повідомляє, що вже надійшла відповідь на її звернення, в якому в. о. міського голови пообіцяв забезпечити виконання робіт з поточного ремонту дорожнього покриття до 25.06.2019 р.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.