×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові відбудеться юнацький чемпіонат України з дзюдо

Два дні, 12 - 13 квітня,  в легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України триватиме  Чемпіонат України  з  дзюдо  серед юнаків та дівчат  віком до 16 років.

Про це повідомив президент Львівської обласної федерації дзюдо, депутат Львівської міської ради Роман Грицевич.

«Перший чемпіонат відбувся у Львові 2017 році і пройшов на високому рівні. Тоді ми здобули дві золоті медалі, і у підсумку наша команда посіла друге місце. Приємно, що цього року до нашого міста приїдуть понад 500 спортсменів із 22 областей України. Також до Львова на юнацький чемпіонат запросили чемпіонку світу Дарю Білодід. Додам, що цьогоріч ми теж очікуємо високих результатів від наших спортсменів», - наголосив президент Львівської обласної федерації дзюдо, депутат ЛМР Роман Грицевич.

Довідково. Урочисте відкриття змагань відбудеться 12 квітня о 16.30 у  легкоатлетичному манежі Навчально-спортивної бази літніх видів спорту Міністерства оборони України. Цей турнір стане одним із відборів у кадетську збірну команду і переможці поїдуть на чемпіонат Європи.

Організаторами змагань: відділ єдиноборств, складно-координаційних та стрілецьких літніх олімпійських видів спорту департаменту олімпійського спорту Міністерства молоді та спорту України, Федерація дзюдо України, Львівська обласна федерація дзюдо за сприяння управління фізичної культури та спорту ЛОДА.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.