×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Ірина Сердюк: Негайного ремонту потребує міжквартальна дорога за адресою: вул. Сигнівка, 3

«Міжквартальні дороги не менш важливі для містян, аніж магістральні, бо ними щодня йдуть до своїх домівок львів’яни», - переконана депутатка ЛМР Ірина Сердюк. Тому написала запит на ім’я міського голови Львова з проханням включити адресу вул. Сигнівка, 3 у титульні списки Залізничної районної адміністрації.

«До мене звернулися мешканці мого округу. Люди з будинку №3 на вул. Сигнівка,3 занепокоєні, адже дорога вздовж їхнього будинку в жахливому стані. Проїхати неможливо ні автомобілем, ні коляскою мамі з дітками – суцільні вибоїни та ями.  На цій дорозі може статися нещасний випадок, адже тротуарів там не має зовсім. Люди йдуть до під’їздів по проїжджій частині. Ситуація на цій між квартальній дорозі – катастрофічна», - зазначає депутатка.

Адреса вул. Сигнівка,3 цьогоріч включена в титульні списки Залізничної адміністрації, проте там йдеться про облаштування скверу поблизу будинку. Враховуючи вище написане, Ірина Сердюк просить включити цю адресу в титульні списки на 2019 рік або розробити проектно-кошторисну документацію, аби наступного року навесні відразу приступити до ремонтних робіт на цьому відрізку дороги.  Чекаємо позитивної відповіді.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.