Версія для друку

Роман Грицевич взяв участь у харитативному заході у Тарнові (РП)

Цими вихідними депутат ЛМР Роман Грицевич взяв участь у традиційному щорічному харитативному заході, організованому у Тарнові (Республіка Польща) Почесним консулом України в Тарнові Бартломеєм Бабусьом.

На цьому заході було вручені благодійні пожертви для українських дітей. «На сцену польського театру виходили четверо дітей з України. Їм вручили гарні великі подарунки», - розповів депутат ЛМР.

Окрім того, Роман Грицевич вручив Почесному консулу України в Тарнові Бартломею Бабусю Подяку Секретаря Львівської міської ради Анатолія Забарила - за активну волонтерську діяльність,  допомогу бійцям АТО і їхнім родинам, вагомий особистий внесок у розвиток польсько-українських відносин, налагодження співпраці між Польщею та Україною. «Таким чином відзначено  роботу пана консула, який так активно і так багато допомагає нашим волонтерам і воїнам АТО», - зазначив депутат ЛМР.

У рамках заходу відбулася також цікава і важлива дискусія на тему українсько-польських відносин за участю колишніх президентів Польщі Александра Кваснєвського і Броніслава Коморовського, а також експертів проф. Павла Коваля і Бартломея Сєнкєвіча.

 

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.