×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Врятувати Рудне від транспортного колапсу

У Рудне склалася нездорова тенденція: кількість громадського транспорту поменшала, натомість кількість жителів невпинно збільшується. Депутат ЛМР від Української Галицької Партії Мирослав Данилків пояснює:

" У 2018 році, коли АТП-1 закупило 150 великогабаритних автобусів, ми розуміли, що маємо "вирвати" кілька і для Рудне. Нам попередньо вдалось домовитись за 20 машин. На разі, ситуація така, що через погану якість доріг, великогабаритні автобуси не можуть доїхати до кінцевої точки - Старого Рудне. Тому було запропоновано, аби мешканці з цієї частини добирались безкоштовно до великогабаритних автобусів на шатл-басах, як ця схема чудово працює у Винниках. Інтервал такого шатлу - 20 хв максимум. Але і такий варіант не підходив мешканцям Рудного. Було організовано на місці громадські слухання, у селищі почались збиратись підписи - "за" і "проти" такої схеми. Але ми повинні розуміти, якщо ми не знайдемо компромісу, то можемо взагалі залишитись без великих автобусів. І далі їздитиму на тих "душогубках."

Сьогодні на сесії ЛМР Мирослав Данилків вкотре підняв питання транспортного сполучення Рудного зі Львовом. У депутатському зверненні вимагає забезпечити курсування великогабаритних автобусів на маршруті №28.Також зобов’язати перевізників дотримуватися графіку руху та продовжити рух до 23.00 години. І розглянути варіант запуску нового маршруту до селища на заміну ЛОДА-вським перевезенням, котрі порушують усі можливі договори.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.