×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звітує про роботу за 2018 рік депутат ЛМР від фракції БПП «Солідарність» Володимир Ропяк

Депутат ЛМР від фракції БПП «Солідарність» Володимир Ропяк - представник комісії гуманітарної політики ЛМР у 2018 році звітує про те, чого вдалося добитися у 2018 році.

Зокрема, після низки депутатських запитів було виготовлено проектно-кошторисну документацію на водопостачання, водовідведення і замощення бруківкою вулиць Металістів-Брильського-Юнацької.

«На цих вулицях ніколи не було ні води, ні каналізації де-юре. Мешканці у 70-х роках за власні кошті провели воду і каналізацію, а міська влада навіть не спромоглася ввести в технічну документацію цих будинків. Сподіваємося, що в наступному році ці вулиці будуть приведені до ладу», - зазначає депутат.

У 2016 році була виготовлена проектно-кошторисна документація і закладені кошти на ремонт тротуарів на вулиці Сковороди (непарна сторона). Роботи не були проведені. Тільки в цьому році після неодноразових запитів депутата  фракції БПП «Солідарність» Володимира Ропяка роботи були виконані. Також за його наполягання відремонтовано хідники та тротуари на вул. Личаківська, 119, 111- 147.

За ініціативи депутата було відновлено благоустрій прибудинкової території на вул. Котика, 7.

Володимир Ропяк сприяв встановленню дитячих ігрових споруд у Закладі дошкільної освіти № 88, що на вул. Некрасова, 37 а.