×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Звітує про роботу за 2018 рік депутат від фракції БПП «Солідарність» у ЛМР Віталій Свіщов - голова комісії культури, молодіжної політики та спорту

Віталій Свіщов, голова комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР прозвітував про основні здобутки 2018 року.

З ініціативи депутата було відреставровано фасад будинку – архітектурної пам’ятки історичного значення на вул. Шевченка, 4 Г, відремонтовано балкони у будинках на вул. Джерельна, 27, Крехівська, 5, Кучера, 15, покрівлі – у будинках на вул. Ветеранів, 4, Грекова, 8, Клепарівська, 4, Шевченка, 30, відремонтовано дороги на вул. Єрошенка, 2 -4, 6, Золота, 32, 34, 40.

Депутат став ініціатором внесення змін у схему розміщення дитячих майданчиків Шевченківського району. У результаті цього на вул. Хорватська, 12 – 14 створено новий дитячий майданчик. Ще один новий дитячий майданчик споруджено за наполягання депутата на вул. Сорочинська, 4 - 8. Також Віталій Свіщов підтримував спорудження сучасного мультифункційного спортивного майданчика на вул. Я. Пстрака,  що на території СЗШ № 44.  

Депутат став ініціатором великої толоки на стадіоні «Торпедо», де встановлено додаткові лави та елементи.

З ініціативи депутата надано підтримку учасникам Шевченківської районної організації ветеранів України у закупівлі сертифікатів на ліки, а Амбулаторії сімейного лікаря № 3 Першої міської клінічної лікарні ім. Князя Лева – у закупівлі необхідного устаткування для друку бланків декларацій та угод.