×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Береза Олег Ігорович, депутат ЛМР фракції «Об'єднання «Самопоміч», звітує про роботу за 2018 рік

Дата та місце народження:

Народився 15 березня 1975 року у м. Львові. Громадянин України.

Освіта:

Вища. У 1992 році  закінчив середню загальноосвітню школу № 46.

У 1997 році закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка  та отримав вищу освіту за спеціальністю "Правознавство".

У 2007 році здобув науковий ступінь кандидата наук з державного управління зі спеціальністю "Теорія та історія державного  управління ".

Професійна діяльність:

1997-2007 - СП "НОТ", СП "НТОН",  юрист, виконавчий директор.

2007-2009 - генеральний директор ТзОВ "Росан -інвест".

2009-2011 - директор ТзОВ "ОКСАНА".

2011-2017 - директор ЛКП "Львівавтодор".

2017-2018 – директор ЛКП «Львівелектротранс»

Громадська діяльність:

Член  «Товариства Лева».

2011 - 2015 - заступник голови  ОСББ Вернадського, 8

Сімейний стан:

Одружений, виховує трьох доньок.

Згідно із Законами України «Про статус депутатів місцевих рад» та «Про місцеве самоврядування в Україні», як депутат Львівської міської ради від фракції "Об’єднання "Самопоміч" надаю свій звіт щодо роботи  за 2018 рік.

Яким був мій депутатський 2018 рік, що минає?

За  2018 рік в громадській приймальні на прийомі прийняв близько 180 виборців. Жодний випадок звернення не залишився поза увагою, всім надана

консультація і допомога у їх вирішенні. Свій депутатський фонд  використав для надання допомоги на лікування важкохворих та малозабезпечених сімей. Загалом матеріальну допомогу було надано 146 особам.  

Упродовж року активно працював у сесійній залі. Подав 15 депутатських звернень. До розгляду кожного питання порядку денного підходжу виважено, шукаю можливості щоб розв’язати проблеми життя територіальної громади.  З відповідальністю підходжу до ухвалення кожного рішення, вношу свої пропозиції та зауваження, які  здебільшого отримали підтримку серед депутатів.  

Моя депутатська діяльність спрямована на вирішення існуючих проблем мешканців та покращення якості життя населення за такими основними напрямками:

  1. Покращення умов праці на комунальних підприємствах міста;
  2. Реорганізація руху громадського та приватного транспорту у місті;
  3. Допомога мешканцям у вирішенні земельних спорів;
  4. Облаштування громадського простору у Сихівському районі;
  5. Допомога дитячим мистецьким колективам у пошуках приміщення для занять;
  6. Допомога мешканцям та ОСББ у вирішенні проблемних питань у сфері житлово-комунального господарства.

По кожному із пунктів є конкретні напрацювання та результати. Зокрема, вдалося суттєво покращити умови праці та рівень заробітної плати для працівників ЛКП «Львівелектротранс» та ЛКП «Львівавтодор». Частково вдалося вирішити питання із паркуванням у центральній частині міста. Мешканці, що звертались до мене у питаннях довготривалих земельних спорів, отримали необхідне роз’яснення від Узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів. Вдалося напрацювати конкретні робочі проекти по облаштуванню громадського простору у Сихівському районі, а саме: на проспекті Червоної Калини, 121 – 125 та у дворі по вулиці Трильовського, 27. Ініційовано питання про необхідність побудови нової дороги (300 м) між будинками №52 та №78 на проспекті Червоної Калини, про що є відповідне звернення до міського голови та, як результат, рішення про передбачення видатків у міському бюджеті. Також вдалося допомогти дитячому фольклорному ансамблю «Джерело» та Молодіжній організації «Граніт». Окрім того, оперативно було вирішено питання щодо заміни засувок в процесі реалізації пілотного проекту щодо впровадження Програми сприяння проведенню капітального ремонту окремих конструктивних елементів багатоквартирних будинків, які перебувають в управлінні ОСББ м. Львова по вул. Дунайська, 1 та вул. Дунайська, 5 (ОСББ «Дунайська 1», ОСББ «Дунайська 5»). Заміна старих засувок була можлива тільки при перекритті подачі води. Відповідно, мною в найкоротшій термін вдалося вжити всіх необхідних заходів для призупинення водопостачання перед входом у зазначених будинках, результатом чого є вчасно виконані роботи по заміні засувок та відновлене водопостачання. 

Що не вдалося і чому? Хто чи що заважає?

Поки що залишається невирішеним питання паркування у центральній частині міста, пріоритизації руху громадського транспорту, а також питання якості та комфорту проїзду у громадському електротранспорті міста. На заваді стоять як об’єктивні причини - це і обмежений бюджет міста, так і суб’єктивні, коли ті чи інші рішення про виділення коштів приймаються у мануальному режимі і за незрозумілою системою. Але ми це явище неодмінно подолаємо у 2019 році.

Чим  найбільше пишаюсь у 2018 році? Що зробило мене щасливим?

Я пишаюсь великою кількістю реалізованих проектів. Усі вони є однаково важливими для мене. Як і у попередні роки, почуваюся щасливим, бо бачу навколо себе однодумців, людей фахових у різних напрямках, з якими можна робити великі і потрібні речі для нашого чудового міста.

А ще, я щасливий чоловік своєї коханої дружини та батько наших неймовірних доньок. Моя сім’я є запорукою мого невичерпного тонусу та правильного настрою.

Що найважливіше потрібно мені зробити у 2019?

Важливо не зупинятись на уже досягнутому та рухатись вперед. На прийдешній рік є багато планів та задумів. Напрямки моєї діяльності, як і у попередні роки будуть зосереджені у секторі міської інфраструктури. Стоїмо на порозі великих викликів, за якими неодмінно настануть великі зміни.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.