×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Вартість проїзду збільшують, а е-квитка досі немає

У 2016 році у мерії анонсували впровадження е-квитка в громадському транспорті. Надворі майже 2019 рік, а про електронний квиток львів’яни можуть лише мріяти. Чому чиновники затягують його впровадження? Чому досі не проводять необхідних заходів для обліку і контролю грошей, які сплачуються за проїзд?

“Якщо впровадження е-квитка затримується, необхідно прийняти рішення про зміни системи оплати за перевезення та процедури розрахунків з перевізниками. Функцію збору плати з пасажирів перекласти на третю особу. А послуги перевізника оплачувати фіксованою ціною за 1 км пробігу”, - заявляє депутат від Української Галицької Партії Мирослав Данилків.

Він звернувся до чиновників з проханням надати інформацію про стан впровадження автоматизованої системи оплати проїзду у громадському транспорті та заходи, які спрямовані на детінізацію грошей з оплати транспортних перевезень.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.