×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати фракції УКРОП у Львівській міській раді вимагають відновити стадіони двох шкіл

Депутат Ігор Зінкевич надіслав депутатський запит директорові департаменту гуманітарної політики Галини Слічній щодо жахливого стану стадіонів СШ№43 та №91.

«Під час проведення особистих прийомів громадян, до мене, як до депутата фракції «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» у Львівській міській раді, неодноразово звертались мешканці мого виборчого округу, а також батьки, чиї діти відвідують Львівську загальноосвітню школу №43 та середню загальноосвітню школу №91, щодо жалюгідного стану спортивних майданчиків та стадіону, яким користуються обидва навчальних заклади, - йдеться у запиті.

Як відомо, місто за останні декілька років приділяє значну увагу розвитку спорту та спортивних об’єктів. На превеликий жаль, один з найбільших стадіонів у мікрорайоні та громадський простір біля нього перебуває у занедбаному стані та потребує оновлення.

«Звертаюсь до Вас з проханням включити у титульний список робіт у 2019 році реконструкцію спортивного майданчику школи №43, а також реконструкцію стадіону школи №91», - резюмував Ігор Зінкевич.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.