×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати вимагають звіту про стан громадських перевезень у Львові

Депутати Львівської міської ради вимагають від заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Андрія Білого, який курує питання транспорту, звіт про стан громадських перевезень у Львові та про використання коштів, які виділялися комунальному перевізнику з міського бюджету.

Відповідну вимогу під час сесії ЛМР 8 листопада озвучив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.

 «Для прикладу, за результатами крайнього конкурсу, на 12 маршрутів не подався жоден перевізників. Та, видається, у мерії не вбачають проблеми в тому, що львів’яни залишилися без 12 маршрутів. Як чиновники вирішуватимуть цю ситуацію? Чи планують перекрити маршрути комунальним АТП-1? Бо для кого і для чого ми купували тільки цьогоріч 150 нових великих автобуси. Маємо це почути, ознайомитися із повною картиною громадських перевезень у Львові. Маємо скарги від громадян, на кожній сесії на проблемах наголошують депутати. Хочемо дізнатися, як у мерії планують вирішувати болючі питання, як забезпечуватимуть містян комфортними громадськими перевезеннями», – заявив Валерій Веремчук.

За його словами, робота профільних чиновників звелася до випрошування грошей із бюджету, замість системного вирішення транспортних проблем.

«На кожній сесії, ми чуємо одне і те ж – дайте мільйони. Двадцять, тридцять, сто, двісті! Треба – бо треба. І жодної звітності. Відтак уже під час наступного засідання сесії ми хочемо детально почути від Андрія Білого, на що пішли ці гроші. Побачити договори по лізингу. І вже на підставі почутного дати оцінку такій роботі. Щоб припинити транспортний хаос, нарешті потрібно ухвалювати управлінські рішення: чи здатні ці люди працювати на користь громади, чи їхні таланти краще застосовувати в інших сферах», –  наголосив Валерій Веремчук.

 Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.