×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Депутати фракції ВО «Свобода» у ЛМР вимагають негайно покарати винних у смерті К. Гандзюк

З відповідним зверненням депутати-свободівці звернулись сьогодні під час сесії Львівської міської ради. Зокрема, головною вимогою було посилити суспільний тиск і домогтись реального покарання для всіх причетних до вбивства, насамперед для замовників і тих, хто їх покривав, включно з найвищими кабінетами.

«Жорстоке та підле вбивство активістки Катерини Гандзюк показало усю ступінь прогнилості політичної та правоохоронної системи в Україні. Цьому вбивству передувало більш ніж 50 замахів на активістів, які сталися лише з початку цього року.  Переслідування, залякування, побиття. Замовники цих звірств далі лишаються неназваними і непокараними. Станом на сьогодні активісти та свідомі громадяни – реально чи не єдина перепона на шляху корупціонерів та відвертого криміналу в країні. Їх переслідування, а тим більше, вбивство – це найяскравіший прояв процесів деградації політичної системи» - наголосив свободівець Андрій Рікота.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.