×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

У Львові є набагато болючіші проблеми, ніж зведення дорогого спортивного комплексу

Депутати фракції УКРОП у ЛМР  вважають, що Львову потрібен Палац спорту, але не ціною відмови від шкіл, дитсадків та ремонту доріг.

На позачерговій сесії Львівської міської ради депутати проголосували за виділення земельної ділянки та проведення тендеру серед фірм-підрядників  для зведення Палац спорту на проспекті Червоної Калини. 

Між тим, укропівці вважають, що із цим будівництвом можна зачекати, тому фракція не голосувала за це рішення.

«Ми хочемо, щоб у Львові, зокрема на Сихові, був гарний і сучасний Палац спорту,   – пояснив голова фракції УКРОП у міськраді Ігор Телішевський.  –  Але вважаємо, що місто має більш невідкладні проблеми: це і вивіз сміття та будівництво сміттєпереробного заводу,  і ремонти та будівництво доріг, вирішення транспортного питання, будівництво шкіл та садочків».  

У фракції політсили кажуть, що виглядає так,  наче будівництво Палацу спорту дуже комусь вигідне і через це аж поквапились зібрати  позачергову сесію. 

«А ще постає питання: як має використати підрядник виділені йому 15 млн, а потім, до кінця бюджетного року, у триденний термін, ще 35 млн грн.?! Йдеться  про ефективне будівництво, чи збагачення конкретних людей? Ми вважаємо, що місто мало би скерувати ці кошти на вирішення більш болючих питань, а вже потім зводити дорогий комплекс, будівництво якого затягнеться не на один рік»,  – резюмував Ігор Телішевський.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.