×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Міськрада проситиме Кабмін і ВРУ збільшити фінансування на будівництво Палацу спорту у Львові

Для якнайшвидшої реалізації проекту Палац спорту у Львові на пр. Червоної Калини депутати Львівської міськради звернуться до ВРУ з проханням удвічі збільшити розмір субвенції з держбюджету на реалізацію програми будівницва спорткомплектів – із 200 до 400 млн гривень.

Із такою пропозицією сьогодні, 30 жовтня, під час позачергової сесії ЛМР виступив керівник фракції «Народний контроль» Валерій Веремчук.

Він наголосив, що Палац спорту – це важливий інфраструктурний проект для Львова. Водночас при неналежному і розтягнутому у часі фінансуванні він може перетворитися на довгобуд. Саме ж місто не зможе швидко звести його лише власними силами, адже загальна вартість сягає 985 млн грн. 

«Група «Львівщина» у парламенті налічує понад 30 депутатів. Думаю, нам потрібно звернутися до них із проханням посприяти збільшенню у стрічці держбюджету на 2019 рік обсягів фінансування програми зведення спорткомплексів бодай удвічі. Збільшення цієї суми означатиме і вагомішу субвенцію на Палац спорту у Львові, який потрапив до цієї програми. Також звернення потрібно підготувати на адресу Кабінету міністрів з проханням ухвалити постанову, яка дозволить успішно реалізовувати програму та використовувати аванси упродовж 12 місяців», – пояснив Веремчук.  

Відповідні звернення депутати планують проголосувати під час пленарного засідання сесії ЛМР 8 листопада.

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.