×

Попередження

Неможливо завантажити XML-файл

Львову виділять додатково 27 млн грн для будівництва Палацу спорту

Сьогодні комісією при Міністерстві молоді та спорту України було прийнято рішення додатково виділити для міста Львова 27 млн грн на реалізацію проекту будівництва Палацу спорту.

Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив депутат Львівської міської ради Роман Іванців.
"Нагадаю, що згідно прийнятої на початку року постанови Кабінету Міністрів України 11 міст України взяли участь у конкурсі для отримання державної субвенції на будівництво/реконструкцію багатофункціональних палаців спорту. З них шість міст у травні цього року було визнано переможцями конкурсу, внаслідок чого ними було одержано відповідні кошти з бюджету. Цими переможцями були: Вінниця, Черкаси, Хмельницький, Тернопіль, Рівне (область) та Львів. Містам було виділено по 27 млн грн.
Починаючи з травня, комісія провела шість зустрічей для контролю за станом реалізації містами цих проектів. У вересні із цього переліку було виключено Черкаси, а сьогодні - Вінницю та Тернопіль. Таким чином на фініш вийшли Рівне (проект обласної держадміністрації), Хмельницький та Львів. Відповідно кошти Вінниці сьогодні перерозподілили для Львова. Без перебільшення скажу, що проект Львова є найскладнішим (загальна площа палацу спорту становитиме 20,5 тисяч кв.м), через що у Міністерстві із самого початку його назвали «космічним». Ця складність потребувала додаткових зусиль та наснаги. 
Отже, по коштах на сьогоднішній день Львів вже має 27 млн грн субвенційних коштів, тепер доотримуємо наступних 27 млн грн, а також маємо виділені в цьому році кошти на проектну документацію, експертизу тощо в розмірі 16 млн.грн. Разом - це 70 млн.грн. У першому читанні проекту держбюджету на наступний рік по цій програмі вже передбачено ще 200 млн грн, на які ми також частково будемо претендувати. Згідно з проектом, відведення ґрунтових вод, фундамент, комунікації та вся конструкція будуть коштувати близько 275 млн грн.
Тепер на черзі слід запускати тендер для визначення генерального підрядника".

 

Примітка: Публікації в рубриці "Трибуна депутата" є відображенням суб’єктивної позиції авторів та можуть не збігатися з офіційною позицією  Львівської міської ради.